TITLE

DESCRIPTION

Nasze wspólne świętowanie

11 Listopada każdego roku w naszym kraju obchodzi się Narodowe Święto Niepodległości.W tym roku jest ono szczególne i wyjątkowe! Dlaczego? Mija własnie 100 lat od odzyskania niepodległości. Cały nasz naród świętuje. Świętuje oczywiście nasza szkoła, świętujemy my. Rozpoczęliśmy od lekcji historii. Przygotowaliśmy na nią różne materiały. Ktoś wydrukował zdjęcie Józefa Piłsudskiego, ktoś przyniósł flagę Polski, przypomnieliśmy nasz hymn, malowaliśmy godło. Pani opowiadała o czasach niewoli, pokazywała mapy, na których Polska znikała zabierana przez zaborców. Podziwialiśmy Polaków walczących w powstaniach, dzieci we Wrześni. Potem wspólnie udekorowaliśmy salę. Aby jeszcze bardziej poczuć w jakim kraju żyjemy i że Święto jest szczególne! Radosne! Nasz kraj jest wolny!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress